— Endura

FS260 SS Jersey – Cykeltrøje – Korte ærmer – Lilla – M

575 kr.

På lager hos Cykelpartner.dk

Se pris hos Cykelpartner.dk
  • Fragt efter forhandlerens priser
  • Du handler direkte hos Cykelpartner.dk – med deres garanti og returret
  • Prisen opdateres automatisk fra forhandleren

— Om produktet

Endura FS260 SS Jersey

Endura FS260 SS Jersey er en cykeltrøje fra Endura. Denne udgave er i farven Korte ærmer i størrelse M.

Endura FS260 SS Jersey – egenskaber

Endura FS260 SS Jersey er lavet til at give god komfort og pasform – så du kan fokusere på turen.

Specifikationer

  • Type: Cykeltrøje
  • Mærke: Endura
  • Farve: Korte ærmer
  • Størrelse: M

Hvem passer Endura FS260 SS Jersey til?

Den passer til dig, der cykler meget og vil have en åndbar trøje, der sidder godt i kørestilling. Som produkt fra Endura får du et gennemprøvet mærke inden for cykelbeklædning.

Størrelse og pasform

En cykeltrøje skal sidde tæt, så den ikke blafrer i vinden. Tjek producentens størrelsesguide.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Endura FS260 SS Jersey?

Prisen varierer mellem forhandlerne og afhænger blandt andet af størrelse, farve og aktuelle tilbud. Her på siden kan du sammenligne priser fra danske forhandlere og hurtigt se, hvor produktet er billigst lige nu. Husk også at tjekke fragt og leveringstid, før du bestiller.

Hvordan vasker jeg cykeltøj?

Følg altid vaskeanvisningen i produktet. Som udgangspunkt vaskes funktionelt tøj ved lav temperatur uden skyllemiddel og lufttørres, så materialerne bevarer deres egenskaber.

Hvilken størrelse skal jeg vælge?

Tjek producentens størrelsesguide. Funktionelt cykeltøj sidder ofte tættere end almindeligt tøj, og størrelserne kan variere mellem mærker.

Find den bedste pris på Endura FS260 SS Jersey

Hos Cykelstellet sammenligner vi priser fra danske forhandlere, så du hurtigt kan se, hvor du får den billigst. Se også vores udvalg af cykeltrøjer, eller læs hvordan prissammenligningen virker. Læs mere hos Endura. Priser og lagerstatus kan ændre sig, så tjek altid den endelige pris hos forhandleren.

— Specifikationer

Alle detaljer

Generelt

Mærke
Endura
Model
FS260 SS Jersey
Producentens farvenavn
M

Varedata

EAN
5056286950688
Forhandler
Cykelpartner.dk

— Gode råd

Før du køber

01

Passer det til din cykel?

Tjek mål, standarder og kompatibilitet hos forhandleren, før du bestiller.

02

Sammenlign priser

Samme vare kan findes hos flere forhandlere. Se lignende produkter ovenfor.

03

Sådan virker Cykelstellet

Vi samler produkter fra danske forhandlere. Køber du via et link, kan vi få en lille provision – det ændrer ikke din pris.

Scroll to Top